VYSVETLIVKY

OFSETOVÁ TLAČ

OFSETOVÁ TLAČUmožňuje tlač jemných detailov a plnofarebných motívov, je vo svete najpoužívanejšou tlačovou technikou a má takmer univerzálne použitie. Na rozdiel od digitálnej tlače umožňuje aj tlač tzv. priamych farieb (PANTONE).

Každá z týchto farieb má presné číselné označenie a presný pomer miešania odtieňov, čo je dôležité napr. pri tlači logotypov, kde je nutné dodržať vždy rovnakú farebnosť.V prípade papierových tašiek sa využíva hlavne pri výrobe luxusných papierových tašiek s celoplošnou potlačou plnofarebných motívov s povrchovou úpravou laminom.

FLEXOTLAČ

FLEXOTLAČJe podobná kníhtlači a je najstaršou tlačiarenskou technikou. Flexotlač sa používa hlavne v obalovom priemysle, na potlač obalov, etikiet a samolepiek.

V prípade papierových tašiek sa používa hlavne pri výrobe strojových tašiek vo vyšších množstvách z celoplošnou potlačou.

SIEŤOTLAČ

SIEŤOTLAČJe pretláčanie farby stierkou cez otvorené tlačiace prvky formy - sito. Je obzvlášť vhodná pre málo nákladovú tlač, prakticky nemá formátové obmedzenia, umožňuje  potláčať ľubovoľný materiál ľubovoľnou farbou.

Na rozdiel od ofsetovej a digitálnej tlače umožňuje potláčať širokú škálu povrchov a tvarov s náročnejšou povrchovou úpravou, problémom nie je ani hrúbka. Limity sieťotlače sú dané jej rozlíšením (jemné rastre sú problematické), jej nedostatkom je nízka presnosť, ale i fakt, že na niektoré materiály je potreba tlačiť každú farbu individuálne a bez možnosti potlače až po okraj potláčanej plochy. Využívame ju hlavne na potlač hotových tašiek a obalov pri menších nákladoch.

DIGITÁLNA PLNOFAREBNÁ UV TLAČ

DIGITÁLNA PLNOFAREBNÁ UV TLAČNa tvrdé, nerovné a ohybné povrchy s rôznou hrúbkou akými sú sklo, drevo, kovy, vlnité lepenky  atď. s dobrou odolnosťou voči poškriabaniu. Vďaka bielemu atramentu je možné plnofarebne potlačiť tiež číre alebo farebné média (hlavne tmavé) bez straty kontrastu, či zmeny farebnosti a dosiahnuť tak zaujímavých výsledkov. Má nízke prevádzkové náklady.

Odporúčame na potlač plnofarebného motívu alebo loga iba na jednu stranu papierovej tašky alebo obalu pri menších množstvách. Využívame ju taktiež aj na potlač malého množstva reklamných predmetov.

PARCIÁLNY UV LAK

PARCIÁLNY UV LAKUV lakovanie tlačovín nahradzuje laminovanie, je výraznejšie, odďaľuje vyblednutie farieb a využíva sa hlavne na dosiahnutie špeciálnych efektov jeho lokálnym nanášaním, tzv. parciálnym lakovaním, kde dochádza k optickému zvýrazneniu lakovaného obrázku či textu vysokým leskom ako aj k jeho mechanickému zvýrazneniu vyššou vrstvou lesklého laku.

RAZBA SLEPÁ BEZ FÓLIE

RAZBA SLEPÁ BEZ FÓLIETechnológia formovania materiálu tlakom vykonávaná pomocou raznice.

Jedná sa teda o vytláčanie reliéfu tlakom, bez použitia farby. Dodáte tak taškám alebo obalom nádych luxusu.

RAZBA CEZ FÓLIU

RAZBA CEZ FÓLIUTechnológia formovania materiálu tlakom vykonávaná pomocou raznice za tepla cez farebnú fóliu.

Jedná sa teda o vytláčanie reliéfu tlakom s použitím farebnej fólie, pričom farba tejto fólie sa prenáša na vyrazený reliéf.

SLEPOTLAČ

SLEPOTLAČJe špeciálnou formou razby, kde sa razba aplikuje bez fólie iba vytlačením trojrozmerného motívu do materiálu (papier), ktorý je zrejmý z rubovej aj lícovej strany. Prevádza sa obojstrannými raznicami bez farby a výsledkom je reliéfny motív vystupujúci z materiálu, na ktorý je aplikovaný. Tašky a obaly môžete týmto spôsobom zušľachtiť a Vaše logo bude žiariť do všetkých strán.

SLEPOTLAČ PASOVANÁ DO TEXTU

SLEPOTLAČ PASOVANÁ DO TEXTUForma slepotlače, kde sa táto aplikuje vytlačením trojrozmerného motívu presne pasovaného na už predtlačený text alebo motív na podkladovom materiály, v našom prípade papier na taškách alebo obaloch. Výsledky sú veľmi efektné a elegantné zároveň.

TEXTILNÉ UCHO ŠTANDARD

TEXTILNÉ UCHO ŠTANDARDIde o použitie štandardnej bavlnenej šnúrky na vytvorenie ucha na papierových taškách.

Štandardne používané bavlnené ušká sú biele, modré, červené, zelené a v prírodnej farbe. Ostatné farebné odtiene sú na objednávku.

TEXTILNÉ UCHO ZAKONČENÉ UZLÍKOM

TEXTILNÉ UCHO ZAKONČENÉ UZLÍKOMUchytenie bavlnenej šnúrky ucha do tašky uzlíkom uviazaným za otvorom na ucho z vnútornej strany tašky.

TEXTILNÉ UCHO ZAKONČENÉ PLASTOVOU KONCOVKOU

TEXTILNÉ UCHO ZAKONČENÉ PLASTOVOU KONCOVKOUUchytenie bavlnenej šnúrky ucha do tašky plastovou koncovkou.

TEXTILNÉ UCHO SPEVNENÉ NITOM

TEXTILNÉ UCHO SPEVNENÉ NITOMOtvor na textilné ucho tašky spevnený kovovým nitom, ktorý zároveň spevní ucho a dodá taške nádych exkluzivity.

TAŠKY SO STUHOU

TAŠKY SO STUHOUTextilné ucho tvorené saténovou stuhou uviazanou na uzlík alebo neštandardným, exkluzívnym spôsobom uchytenia.

Stuhy je možné aj potlačiť logom. Použitím ucha so stuhou dosiahnete luxusnejšieho vzhľadu tašiek.

 

Táto webstránka používa súbory cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.
Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.
Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

Viac informácií Odmietnúť Povoliť výber Povoliť všetko