O NÁS

Ako stabilná a silná spoločnosť s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti polygrafickej produkcie pôsobíme nielen na domácom ale aj zahraničnom trhu. 

Široké portfólio našej spoločnosti zahŕňa okrem iného tašky, obaly, šanóny, darčekové balenia ako štandardnou ponukou, tak aj produkciou na mieru podľa zadaných požiadaviek. Prostredníctvom nášho e-shopu Vám ponúkame širokú škálu papierových tašiek v rôznych kategóriach a prevedeniach. Na základe narastajúceho dopytu sme pre Vás do sortimentu zaradili už aj textilné tašky. Naše dlhoročné skúsenosti, a stabilný tím ľudí nám umožňuje ponúknuť Vám produkty a služby na tej najvyššej úrovni.

Kvalita, široká ponuka produktov, profesionálne poradenstvo, grafické spracovanie, vlastná výroba a flexibilita sú tou najvyššou zárukou pre Vašu spokojnosť.

Sme tu pre Vás a naším cieľom je, aby sme Vám pomohli zviditeľniť Vaše produkty a služby, prípadne u nás nájdete vhodné balenie pre Vášho obchodného partnera alebo v súkromí pre Vašich blízkych.
Buďte aj Vy očkom v retiazke silných skúseností, kvalitných produktov a skvelých cien.

Kolektív spoločnosti.

Táto webstránka používa súbory cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.
Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.
Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

Viac informácií Odmietnúť Povoliť výber Povoliť všetko