Typy dopravy a ich cena

Osobný odber

Osobný odber je možný priamo v prevádzke našej spoločnosti v Nových Zámkoch. Adresu našej prevádzky nájdete v sekcii Kontakty.
O termíne možného osobného odberu objednaného tovaru Vás budú naši pracovníci informovať telefonicky alebo e-mailom. 
Osobný odber v našej prevádzke je úplne zadarmo, pričom máte možnosť skontrolovať si tovar priamo v predajni s pomocou nášho personálu.

Pri osobnom odbere Vám zároveň ponúkame:

Doprava kuriérom

Poplatok za dopravu kuriérom 10,80 EUR s DPH pre tovar do celkovej hmotnosti 20 kg. Pri vyššej váhe sa cena stanoví individuálne.
Poplatok za dobierku do 100€ je 1,2 EUR s DPH, nad 100€ 1% z dobierkovej sumy. 

Dopravu kuriérom zabezpečuje prepravná spoločnosť UPS po celom Slovensku, v pracovné dni medzi 8:00 a 17:00 hod. Tovar vám bude doručený najneskôr do 48 hodín od expedície z nášho skladu. Pri vyšších hmotnostiach je cena zásielky spoplatnená podľa individuálnej cenovej ponuky. 

 V deň doručenia vás bude kontaktovať pracovník spoločnosti UPS, aby upresnil čas dodania alebo vás informoval o prípadných zmenách. V prípade, že vás kuriér nezastihne, zanechá písomné oznámenie vo vašej schránke o neúspešnom doručení. Ďalší pokus o doručenie prebieha automaticky nasledujúci pracovný deň. Zákaznícky servis UPS môžete kontaktovať na telefónnom čísle 16 877.

Pokiaľ potrebujete poznať bližšie informácie o stave a termíne dodania Vašej objednávky, môžete podľa čísla balíku vyhľadať Vašu zásielku na stránkach prepravcu UPS.

Prevzatie zásielky
Odporúčame dôkladnú kontrolu zásielky pri jej preberaní. V prípade zistenia porušeného alebo poškodeného obalu odporúčame zásielku neprebrať, prípadne riešiť priamo s vodičom prepravnej spoločnosti na mieste zápisom o škode. V prípade prevzatia poškodenej zásielky žiadame o nahlásenie tejto udalosti najneskôr do 24 hod. od prevzatia zásielky na e-mail harttasky@korund.sk, kde vám radi poradíme, ako v takýchto prípadoch postupovať. V prípade reklamácie nevyhadzujte obal - je predmetom dôkazového konania.

 

 

Táto webstránka používa súbory cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.
Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.
Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

Viac informácií Odmietnúť Povoliť výber Povoliť všetko